Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

NÁŠ YOUTUBE KANÁL

 

FIREMNÍ FB STRÁNKY

 

 

FIREMNÍ STRÁNKY

 

 

PLATEBNÍ MOŽNOSTI

 

 

DOPRAVCE

 

 

  1. Úvod
  2. Naše služby
  3. Profesionální servis kůže

 

 

                                             

 

 

Jsme firma z Lišova u Českých Budějovic a zabýváme se opravami a renovacemi všeho koženého. Opravujeme veškerý nábytek, autočalounění, kožené oděvy, motosedla, sedačky na lodích, kufry, kabelky, peněženky, boty a mnoho dalšího. Rozsah využítí kůže je opravdu rozsáhlý.

Firmu založil majitel Miroslav Novák již v roce 2006. V té době to byla pro český trh úplná novinka. Původně vznikla firma Ledertechnik v rakouském Riedu, v Budějovicích měla být pobočka. V roce 2009 v Riedu základna zanikla, jeden ze dvou zakladatelů se přesunul do Vídně, kde fungují dodnes. 

Také v Budějovicích fungujeme dodnes. Pobočku máme pouze zde, ale jinak působíme po celé republice, hlavně Jižní Čechy, Praha, Střední Čechy a Severní Čechy. 

Opravy sedacích souprav provádíme i na místě, tím odpadá zbytečné stěhování. V případě, že se nemusí kůže měnit za novou. V tom případě se sedačky odváží. 

 

Naše firma má k dispozici dva schopné techniky včetně majitele, šikovnou čalounici a švadlenku a neméně schopného brašnáře. Další kolega se stará o eshop. V posledních letech jsme se začali hodně specializovat na renovaci veteránů, tam to již není pouze o kůži, ale o dalších materiálech, práci se dřevem, s kovem a další. 

U novějších aut provádíme kompletní opravy koženého interiéru, s tím souvisí čištění koberců, tapecirungů, veškerých plastových a gumových částí. Dokážeme ošetřit i exteriér vozidla, vyleštíme karoserii, navoskujeme i vyleštíme světlomety.

Každý z nás se specializuje na nějaké činnosti, dohromady fungujeme jako tým a dokážeme poskytnout zákazníkům opravdu rozsáhlý servis na jednom místě.

 

SLUŽBY LEDERTECHNIK

 

   PROFESIONÁLNÍ OPRAVY A RENOVACE

  RENOVACE VETERÁNŮ

  ČIŠTĚNÍ KOŽENÉHO NÁBYTKU

 ČISTÍRNA KOŽENÝCH ODĚVŮ

  ČIŠTĚNÍ KOŽENÝCH INTERIERŮ VOZIDEL

  ČALOUNICTVÍ

 BRAŠNÁŘSTVÍ

 KREJČOVSVÍ

  ČIŠTĚNÍ TEXTILIÍ

 

 

Informace pro zákazníky

Fakturační údaje:

IČO: 74257382

DIČ: CZ8508121391

Bankovní spojení

MONETA MONEY BANK

195975026/0600

Kde nás najdete?

Prodejna, výdej eshopu a čistírna kožených oděvů
Vrbenská 1070/10
České Budějovice, 37006

Servis a renovace
Miletínská 376/19
Lišov u Českých Budějovic, 37372

 

 

Kontakt patička
Logo
www.renovacekuze.cz
po-pá 8-18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz