Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

NÁŠ YOUTUBE KANÁL

 

FIREMNÍ FB STRÁNKY

 

 

FIREMNÍ STRÁNKY

 

 

PLATEBNÍ MOŽNOSTI

 

 

DOPRAVCE

 

 

  1. Úvod
  2. O nás

Naše firma Ledertechnik..

Jak vše začalo? 

Jsme rodinná firma, kterou jsem založil já, Miroslav Novák v roce 2006. V té době možnost renovace kožených věcí téměř nebyla možná, v podstatě jediná možnost byla návštěva čalouníka a výměna materiálu. V roce 2004 představila německá firma Lederzentrum na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem svojí novou značku Colourlock jako portfolio produktů na čištění, opravy a renovace kožených a koženkových výrobků. Můj otec pracoval pro rakouskou firmu jako vedoucí pobočky v Českých Budějovicích a s majitelem té rakouské firmy navštívili právě tento autosalon. A jelikož byl Wolfgang vášnivým sběratelem veteránů, myšlenka renovace kůže se mu zalíbila a domluvil zakoupení licence pro rakouský trh. A založil firmu Ledertechnik AT. 

 Zhruba po roce vznikla myšlenka rozšířit toto nové řemeslo i do Čech a vzhledem tomu, že mi bylo čerstvých 20 let a byl jsem právě po škole a přemýšlel co budu dělat, tak jsem se rozhodl jít do neznáma a naučit se něco úplně nového. Absolvoval jsem v Rakousku 2 školení, kde mi ukázaly jak se to dělat nemá, protože sami neuměly. Dostal jsem 84 stránkový manuál v němčině, sehnal nějaké staré sedačky, nakoupil základ sortimentu a barvy a zkoušel a zkoušel a kazil a učil se. V té době nebyl žádný youtube s videi a manuály jako dnes, kde bych se na to mohl z pohodlí gauče podívat a vše jsem se musel naučit sám. 

rok 2012

 Další překážkou bylo to, že ten obor byl úplně nový a nikdo to neznal, takže té práce moc nebylo. Společně s webovou stránkou www.opravykuze.cz  jsem založil i eshop www.renovacekuze.cz, kde byl sortiment pouze od Colourlock. Dalších 8 let jsem byl zaměstnaný na různých pozicích v PPL, v Budvaru, v Electro Worldu a nejdéle v Makru a práci s kůží jsem dělal ve volném čase. Té práce postupem času přibývalo a v roce 2014 jsem ukončil pracovní poměr, našel prodejnu a dílnu v centru Českých Budějovic a věnoval se již pouze práci s kůží. 

 V další fázi jsem našel šikovnou paní čalounici, takže ten obor se již propojil s tou čalouničinou a té práce přibývalo. Eshop se přepracoval na nový systém a rozšířil sortiment o různé nářadí, barvy na kůži od jiných výrobců a  vše co je potřebné k té samotné práci. 

Roky ubíhaly, eshop se neustále rozšiřoval, práce bylo stále dost, takže jsem musel tým rozšířit o dalšího člena, dílna se přestěhovala do nových prostor v Lišově. 

 Dnes je rok 2022,  již fungujeme jako rodinná firma, stále se věnujeme jak té samotné práci s kůží, tak se snažíme neustále rozšiřovat a zdokonalovat náš eshop. Manželka se naučila čistit kožené oděvy a kombinézy, těsně před Covidem jsme otevřeli prodejnu a čistírnu v Českých Budějovicích, kde lze objednané věci vyzvednout nebo rovnou zakoupit. Nyní se o eshop staráme ve 3-4 lidech. 

 Na závěr bych chtěl dodat, že jako rodinná firma chceme neustale růst, chceme zároveň být pro zákazníky těmi profesionály, kteří svému oboru rozumí a dokážou poradit. Ta práce nás baví a snažíme se vše dělat v nejvyšší kvalitě, a to samé platí i o sortimentu na eshopu. Všechny věci, co prodáváme, tak máme sami vyzkoušené a používáme je i při těch samotných renovacích. Bereme kvalitní nářadí, co vydrží a kvalitní přípravky na různé materiály co opravdu fungují. A vždy je pro nás spokojený zákazník prioritou číslo 1. 

 

 

 

Informace pro zákazníky

Fakturační údaje:

IČO: 74257382

DIČ: CZ8508121391

Bankovní spojení

MONETA MONEY BANK

195975026/0600

Kde nás najdete?

Prodejna, výdej eshopu a čistírna kožených oděvů
Vrbenská 1070/10
České Budějovice, 37006

Servis a renovace
Miletínská 376/19
Lišov u Českých Budějovic, 37372

 

 

Kontakt patička
Logo
www.renovacekuze.cz
po-pá 7-18 hod.
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz